Боягуз чи акула — яку роль гратимеш ти на наступній конференції?

Відвідування конференцій та виставок — це чудова нагода познайомитись з цікавими людьми, а також знайти потенційних клієнтів та партнерів. І хоч такі івенти розбурхують кров та свідомість (а у декотрих і шлунок), вони потребують належної сумлінної підготовки заздалегідь та злагодженої командної роботи під час і після події.

Як найбільш повно підготуватися до таких подій? — Це питання турбувало мене, тому я вирішила розібратись та поділитися з вами своїм досвідом. Наступні пункти я виділяю найбільш головними в підготовці до конференцій:

  1. Перегляньте учасників та спікерів події, відшукайте їх в LinkedIn або Facebook. Відфільтруйте представників тих компаній, кому ваша компанія може допомогти з послугами або продуктом.
  2. Додайте учасників в LinkedIn/Facebook. Трохи згодом напишіть їм повідомлення про бажання познайомитись наживо
  3. Домовтеся про зустрічі, бажано в кафе поблизу місця проведення виставки, щоб зайвий гомін на конференції не відволікав уваги вашого співрозмовника.
  4. Підготуйтеся до зустрічей: ознайомтеся з загальною інформацією про компанію, з представником якої ви зустрічаєтесь, перегляньте профіль та інтереси людини, з якою планується зустріч, знайдіть можливі точки дотику. Підготуйте 2-3 питання, які допоможуть вам зрозуміти проблему потенційного клієнта та його біль, щоб згодом можна було запропонувати йому варіанти рішення.
  5. Попросіть існуючих партнерів порекомендувати вас знайомим (warm intro). Адже кому, як не нашим знайомим, ми довіряємо більше, ніж таргетованій рекламі в інтернеті? Якщо парнери щасливі у співпраці з вами, то залюбки порадять ваc іншим компаніям, допомагаючи при цьому своїм клієнтам і вам та вашій компанії.
  6. Домовтеся з командою сейлзів і технічних спеціалістів про те, щоб під час конференції вони в будь-який момент надали вам підтримку, відправили необхідний лист вашому новому знайомому з інформацією про ваш сервіс чи послугу, або просто відповіли на технічне запитання, на якому ви не спеціалізуєтесь.

Після проведених зустрічей, звісно, йдуть фолоу-апи і продажі, але це вже зовсім інша історія.

А як ви готуєтеся до виставок та конференцій?


Posted

in

,

by

Tags: